تعدادی از صفحات پر مخاطب یوتیوب با صدها هزار دنبال کننده از حذف ویدیوی مربوط به رمزارز خبر داده اند. یکی از این صفحات Chris Dunn از صفحات قدیمی و شناخته شده با بیش از ۲۱۰ هزار دنبال کننده در توییتر خود از این موضوع انتقاد کرده:

یوتیوب بیشتر ویدیوهای رمزارز من را با استناد به قانون «محتوای خطرناک و مضر» و «فروش اجناس تحت نظارت» حذف کرده. من ده سال است که ویدیو می سازم و بیش از ۲۰۰ هزار دنبال کننده و ۷ میلیون دنبال کننده دارم. تیم یوتیوب دارید چه کار می کنید؟

یوتیوب علاوه بر حذف ویدیوها به این کاربر اخطار داده که در صورت تکرار انتشار محتواهایی از این دست به صورت موقت از آپلود ویدیو محروم می شود. کانال پر مخاطب Node Investor هم که در زمینه آموزش مباحث ارز دیجیتال فعالیت دارد، در توییتر از مشکل مشابهی خبر داده است.

استخراج بیت کوین

حذف ویدیوهای رمزارز گریبان کانال های Chico Crypto, The Cryptoverse, Crypto Tips و BTC Sessions را هم گرفته است. هنوز مشخص نیست یوتیوب چرا دست به چنین اقدامی زده اما بعید نیست به قوانین محدود کننده تبلیغات یا قوانین حفظ امنیت کاربران مربوط باشد چرا که برخی از کارشناسان نسبت به انتشار مطالب گمراه کننده در مورد رمزارز و لینک بدافزار در این پلتفرم هشدار داده بودند.

در فضای ابهام آلودی که بعد از حذف ویدیوها شکل گرفته برخی از فعالان حوزه رمزارز پیشنهاد مهاجرت به پلتفرم های غیرمتمرکزتر مثل Dtube, Steemit, Bitchute را مطرح کرده اند که میزان سانسور محتوا در آنها به مراتب کمتر است.

منبع:

https://digiato.com/article/2019/12/25/%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d9%88%db%8c%d8%af%db%8c%d9%88%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d9%85%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b2-%d8%a7%d8%b2-%db%8c%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%a8/

akhbar tecnolozhy9   ,کننده ,یوتیوب ,رمزارز ,حذف ,داده ,دنبال کننده ,    ,از این ,هزار دنبال ,به رمزارز ,هزار دنبال کنندهمنبع

عجیب ترین بهترین کمیاب ترین مدل های پلی استیشن 4

احتمال معرفی هواوی nova 6 SE به‌همراه نوا 6 طی هفته آینده

بهترین دوربین گوشی‌های ۲۰۱۹ از نگاه DxOMark

آمازون از Echo Show با نمایشگر 7 اینچی رسماً پرده برداشت

حذف افزونه آواست از مرورگر موزیلا و اپرا به دلیل جاسوسی از کاربران

سخنگوی دولت: برنامه‌ای برای قطع اینترنت وجود ندارد؛ شبکه ملی برای زمان تحریم است

ابداع گجتی که سرویس بهداشتی را هوشمند می‌کند!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

گروه صنعتی آیروکس|02166051586 هوبادصنعت شرکت پرشیادر تاپ سایت همه چی برای تو بهترین سایت دانلود برنامه و نرم افزار اندروید,کامپیوتر فروش دامین های اینترنتی ansleyfjrsj76 sitio